Burse semestrul II, an universitar 2016-2017

Listele finale cu studentii beneficiari de burse in semestrul II, an universitar 2016-2017

Burse Sociale

Burse de Merit

Burse de Performanta

ÎN ATENȚIA STUDENȚILOR BENEFICIARI DE BURSE

TOȚI studenții care beneficiază de  bursă TREBUIE sa ducă la Serviciul Social – UBB, str. Brătianu, nr. 14, sau la Secretariatul Facultății de Știința și Ingineria Mediului, extras de cont deschis pe numele studentului la una din băncile:

– Banca Transilvania

– BRD

– BCR

– BANCPOST

Având în vedere noile modificări legislative cu privire la criteriile generale de acordare a burselor în învățământul superior, CERERILE DE BURSĂ şi DOSARELE DE BURSĂ SOCIALĂ (din fonduri bugetare) pentru semestrul II, an universitar 2016-2017,se depun la secretariat .

PRECIZARE – Cupoanele de pensie și adeverințele de venituri (toate actele doveditoare privind veniturile) necesare în dosarele de bursă socială trebuie să fie din lunile noiembrie, decembrie, ianuarie, conform regulamentului de burse.

Regulament privind acordarea burselor pentru studenti 2016-2017