Conducerea Facultatii de Stiinta si Ingineria Mediului

Decan

Prof.dr.Ozunu Alexandru

alexandru.ozunu@ubbcluj.ro

Program audiente: marti 12,00 -14,00

  • Reprezintă Facultatea în relaţie cu Rectoratul, Consiliul de Administraţie, Senatul UBB şi alte entităţi naționale sau internaționale
  • Asigură conducerea operativă şi managementul strategic al facultăţii
  • Responsabil resurse umane şi asigurarea calităţii
  • Responsabil coduri şi regulamente
  • Responsabil admitere
  • Co-responsabil activitate cercetare
Prodecan

brisan-nicoleta

Conf.dr. Brisan Nicoleta

nicoleta.brisan@ubbcluj.ro

Program audiente: luni 14 ,00– 16,00, miercuri 10,00 – 12,00

  • Responsabil curriculum linia română
  • Responsabil probleme studențești: burse, cămine, tabere, practică, cercuri, asociații
  • Responsabil probleme administrative
  • Urmărirea implementării planurilor operaționale anuale ale facultății
  • Responsabil cu mediul de afaceri
  • Responsabil formarea continua, ID-FR
  • Co-responsabil coduri și regulamente
Prodecan - linia maghiară

Kinga Reti

Şef lucrari dr. Kinga Reti

reti.kinga@ubbcluj.ro

Program audiente: joi 10,00 – 12,00, vineri 10,00 – 12,00

  • Responsabil linia maghiară si program la extensia Sf. Gheorghe (inclusiv curriculum)
  • Responsabil cooperări internaţionale şi mobilităţi cadre didactice şi studenţi
  • Co-responsabil admitere
  • Responsabil mediul on-line și imagine
  • Urmărirea implementării planurilor de asigurare a calităţii
  • Responsabil secretariat și alumni
Director de departament

DIRECTOR DEPARTAMENT ȘCOALA DOCTORALĂ ȘTIINȚA MEDIULUI

Calin Baciu

Prof.dr. ing. Baciu Laurentiu Călin

calin.baciu@ubbcluj.ro

 

Director de departament

DIRECTOR DEPARTAMENT ŞTIINŢA MEDIULUI

Liviu Muntean

Conf.dr.Liviu Muntean

liviu.muntean@ubbcluj.ro

Director de departament

DIRECTOR DEPARTAMENT ANALIZA ȘI INGINERIA MEDIULUI

conferentiar-dr-radu-mihaiescu_web

Conf.dr. Radu Mihaiescu

radu.mihaiescu@ubbcluj.ro

 

 

Anunțuri FSIM

Evenimente recente