Staff

Decan

Alwxandru Ozunu

Prof.dr.Ozunu Alexandru

alexandru.ozunu@ubbcluj.ro

Prodecan

brisan-nicoleta

Conf.dr. Brisan Nicoleta

nicoleta.brisan@ubbcluj.ro

Prodecan - linia maghiară

Kinga Reti

Şef lucrari dr. Kinga Reti

reti.kinga@ubbcluj.ro

șef de departament

ȘEF DEPARTAMENT
ŞTIINŢA MEDIULUI

Liviu Muntean

Conf.dr.Liviu Muntean

liviu.muntean@ubbcluj.ro

șef de departament

ȘEF DEPARTAMENT
ANALIZA ȘI INGINERIA MEDIULUI

conferentiar-dr-radu-mihaiescu_web

Conf.dr. Radu Mihaiescu

radu.mihaiescu@ubbcluj.ro

șef de departament

ȘEF DEPARTAMENT
ȘCOALA DOCTORALĂ ȘTIINȚA MEDIULUI

Calin Baciu

Prof.dr. ing. Baciu Laurentiu Călin

calin.baciu@ubbcluj.ro

 

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢA ŞI INGINERIA MEDIULUI

  • Prof. univ. dr. ing.  Baciu Călin-Laurențiu
  • Prof. univ. dr. ing. Ozunu Alexandru
  • Prof. univ. dr. ing. Roșu Cristina-Doina
  • Conf. univ. dr. ing. Mihăiescu Radu
  • Conf. univ. dr. Muntean Octavian-Liviu
  • Lector univ. dr. ing. Török Zoltan
  • Șef lucrări dr. Baciu Nicolae
  • Șef lucrări dr. Arghiuș Viorel-Ilie
  • Șef lucrări dr. Reti Kinga-Olga
  • Șef lucrări dr. Maloș Cristian-Valeriu
  • CS III dr. Botezan Camelia-Sabina
  • Student Chirtoș Diana-Maria
  • Student Ficuț Cristina
  • Student Tometeu Alexandru

REPREZENTANTII FACULTATII DE STIINTA SI INGINERIA MEDIULUI IN SENATUL UNIVERSITATII BABES-BOLYAI

  • Prof.dr. ing. Ozunu Alexandru
  • Conf. dr. ing. Brisan Nicoleta
  • Student Hojbota Mihaela

 

ADMINISTRATOR ŞEF:

  • TURCU LUANA – luana.turcu@ubbcluj.ro
  • Luana Turcu

SECRETARIAT:

Simona LUCACEL – secretar sef

simona.lucacel@ubbcluj.ro

Simona Lucacel

Greta MANDREAN

greta.mandrean@ubbcluj.ro

Greta Mandrean

Gabriel DOBREI

gabriel.dobrei@ubbcluj.ro

Gabriel Dobrei

 

 

 

 

 

 

REPREZENTANȚII STUDENȚILOR FACULTĂȚII DE ȘTIINȚA ȘI INGINERIA MEDIULUI

  •  Cancelar studenti Ghiorgiu Eduard
  • Reprezentant în C.F. Chirtoș Diana-Maria
  • Reprezentant în C.F. Ficuț Cristina
  • Reprezentant în C.F. Tometeu Alexandru
  • Student Senator Hojbotă Mihaela

Anunțuri FSIM

  • Practica de vara 2017

    Practica de vară 2017, în cuantumul de ore prevăzut în planul de învățământ al fiecărei specializări și rămase după practica de primăvară[*],  poate fi efectuată …
  • Tabere studentesti de vara 2017

    TABERE STUDENŢEŞTI 2017 Distribuirea locurilor în  taberele studenţeşti   Nr. Crt. Numele şi Prenumele Seria/perioada Localitatea Locatia 1 Andreica Denisa-Viorica  seria I :16. 07. 2017 – …
  • Programare examene, semestrul II, 2016/2017

    Programare examene ani terminali, semestrul II, 2016/2017 Programare colocvii ani neterminali, semestrul II, 2016/2017 Programare restante ani terminali, semestrul II, 2016/2017 Programare examene ani neterminali, …
  • Exemenul de licenta\disertatie sesiunea iulie 2017

      ÎN ATENŢIA STUDENŢILOR DIN ANII TERMINALI  DEPUNEREA DOSARELOR DE ÎNSCRIERE LA LICENTA SE FACE IN PERIOADA: 12 IUNIE 2017 – 26 IUNIE 2017  la SECRETARIATUL …
  • Examen de licenta sesiunea iulie 2017

    DEPUNEREA DOSARELOR DE ÎNSCRIERE LA LICENTA SE FACE IN PERIOADA 12 IUNIE 2017 – 26 IUNIE 2017 ora 12 la SECRETARIAT Dosarele de înscriere (dosar …
  • Examen de disertatie sesiunea iulie 2017

    DEPUNEREA DOSARELOR DE ÎNSCRIERE LA DISERTATIE SE FACE ÎN PERIOADA 12 iunie – 26 iunie 2017     Dosarele de înscriere (dosar plic de carton) …

Evenimente recente