Environmental Science Department

DidacticCercetătoriDoctoranziAuxiliar

Calin Baciu

Prof.dr.Baciu Calin

calin.baciu@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur.

Liviu Muntean

Conf.dr. Muntean Liviu

liviu.muntean@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

no image

Conf. dr. Brisan Nicoleta

nicoleta.brisan@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Sabin Badarau

Lect. Dr. Badarau Sabin

sabin.badarau@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

no image

Lect.dr.Costin Dan

dan.costin@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

no image

Lect.dr. Begy Robert

robert.begy@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Malina Petrescu

Lect.dr.Petrescu-Mag Malina

malina.petrescu@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Viorel Arghius

Lect.dr. Arghius Viorel

viorel.arghius@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Berkesy Laszlo

Lect. dr. Berkesy Laszlo

laszlo.berkesy@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Ramona Balc

Lect. dr. Balc Ramona

ramona.balc@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Melinda Vigh

Lect.dr.Vigh Melinda

melinda.vigh@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

no image

Lect. dr. Baciu Nicolae

nicolae.baciu@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Kinga Reti

Lect. dr. Reti Kinga-Olga

reti.kinga@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Gheorghe Rosian

Lect.dr.Rosian Gheorghe

rosian.gheorghe@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Daniela Ciorba

Lect. dr. Ciorba Daniela

daniela.ciorba@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

no image

Lect.dr.Antal Noemi

noemi.antal@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Cristian Malos

Lect..dr.Malos Cristian

cristian.malos@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed molestie eleifend elit, et faucibus risus tempus eget. Ut accumsan et dui a consectetur. Cras egestas volutpat tincidunt.

Eliana Sevianu

Asist.dr. Sevianu Eliana

eliana.sevianu@ubbcluj.ro

Areas of interest :

Zoology, Ecology, Biodiversity Conservation, Natural Protected Areas, Sustainable Developmen.

 

 

Events