Doktori vezetők

Doktori vezetők

Calin Baciu

Prof.dr.Baciu Calin

calin.baciu@ubbcluj.ro

Alexandru Ozunu

Prof.dr.Ozunu Alexandru

alexandru.ozunu@ubbcluj.ro

no image

Prof.dr.Cosma Constantin

constantin.cosma@ubbcluj.ro

no image

Prof.dr.Ristoiu Dumitru

dumitru.ristoiu@ubbcluj.ro

no image

Prof. asociat dr. Gurzau Eugen

eugen.gurzau@ubbcluj.ro

Delia Gligor

Conf. dr. Delia Gligor

delia.gligor@ubbcluj.ro

Alida Gabor

Conf. dr. Alida Gabor

alida.timar@ubbcluj.ro

no image

Prof. dr. Lucian Copolovici

no image

Prof. Dr. Serban-Nicolae Vlad

 

Hirek és események

  • GÓLYATÁBORT

    A Környezettudományi és Környezetmérnöki Kar megszervezi második alkalommal a GÓLYATÁBORT a hunyad megyei Nagybáron, 2017 október 13-15 között! A tábor minden olyan első éves gólyának …
  • Licensz 2017 – tematika

      Államvizsga Tematika Környezettudomány 2017 Július Állattan-gerincesek törzse-halak, kétéltüek, hüllők, madarak, emlősök Dudich,E.,Loksa,I.,1971,Állatrendszertan,Tankönyvkiadó,Budapest Fábián,Gy.,1977,Állattan,Mezőgazdasági Kiadó,Budapest Oláh,Zs.,1997,Biológia,I,Nemzeti Tankönyvkiadó Budapest Székely,P.,1989,A Föld állatvilága,Nemzeti Tankönyvkiadó,Budapest Varga,Zs.,1998,Állatismeretek,Nemzeti Tankönyvkiadó Budapest …
  • “Marcian Bleahu” Tantargyverseny

    A környezettudományi és környezetmérnöki Kar, a “BABEŞ-BOLYAI” TUDOMÁNYEGYETEM egyik legmodernebb és legdinamikusabb kara, felhívja Önöket, hogy vegyenek részt a „Marcian Bleahu” tantárgyversenyen. Ez a verseny …
  • FELVÉTELI- JULIUS 2017

    Szepetmberi felvételi   Ha érdekel, hogy mi történik a környezeteddel akkor itt a helyed! Ingyenes, államilag támogatott helyek várnak!Legyél te is a csapatunk tagja és …
  • GÓLYATÁBORT

    A Környezettudományi és Környezetmérnöki Kar megszervezi második alkalommal a GÓLYATÁBORT a hunyad megyei Nagybáron, 2017 október 13-15 között! A tábor minden olyan első éves gólyának …